Re: Vaše kandidátka a program

Datum: 07.09.2010 | Vložil: Ilona Pichlová

Vážená Jitko,
jistě každý může mít svůj názor,ale nicméně by mne zajímalo,proč paní Oborníkovou označujete za čistě vulgární individualistu,pana Jordanova za agresivního alkoholika a pana Andráse za dříve velkého komunistu.Já osobně všechny tři Vámi kritizované osoby velmi dlouho znám a se všemi jsem spolupracovala.
S panem Jordanovem a paní Oborníkovou v občanském sdružení V P O a pan András byl předsedou Národního výboru,kde jsem díky jemu získala zaměstnání v Drobné provozovně. V neblahých letech pro naší republiku jsem byla 12 let nezaměstnaná. Nevím kdo jste,jak dlouho žijete v této obci,ale mohu Vám s určitostí dosvědčit,že pan András ( byť byl komunistou ) pro obec a nejen pro obec,ale i pro rekreační oblast Brnky pracoval ve prospěch těchto lokalit jako žádný jiný předchozí předseda. Pan Jordanov je slušný a chrakterní člověk,který na své náklady vydává OOČKO,kde upozorňuje na všechny současné nešvary v naší obci,paní Oborníková jako první přišla s myšlenkou vrátit do naší obce kulturu včetně oživení tradic.Napadlo jí,že vše by se mohlo odehrát v prostorách patřících k areálu Zdibského zámku.Myšlenka využít zámecký špejchar byla její myšlenka a jako prvcní zorganisovala vyklizení a úklid tohoto špejcharu,kde také za podpory zámeckých majitelů a členů V P O, jak výstavu výtvarného umění v září loňského roku,tak adventní trh včetně rozsvícení vánočního stromu,dále pak velikonoční trhy z jara letošního roku se uskutečnilo..Pan Jordanov zcela zdarma instaloval veškeré osvícení jak venkovních prostor včetně kostela(toto bylo velmi atraktivní a viditelné až k Chabrům) tak osvětlení v prostorách špejcharu.To do dnešních dnů v těchto prostorách zůstalo. Opět zdůrazňuji,že paní Oborníková je velmi energická,orgabisačně schopná a slušná žena.
Myslím,že by bylo vhodnější,kdybyste využila pozvání členů Sdružení nezávislých kandidátů ZDIBY 2010.S jejími členy si vše vysvětila .

Pichlová Ilona,Brnky.

Přidat nový příspěvek